با توجه به عرضه کنسول بازی PS5 توسط شرکت سونی بسیاری از علاقمندان این کنسول بازی محبوب و پر از جذابیت های ویژه و خاص منتظر خرید آن در داخل کشور هستند و متاسفانه با توجه به محدودیت های موجود کشور در زمینه وارادات کالا؛ عرضه ی این کنسول بازی همراه با چالش های فراوانی می باشد که توصیه می کنیم خرید را از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید تا در صورت خرابی یا هر گونه مشکل خاص بتوانید با یک فروشگاه معتبر در ارتباط باشید .

هر چند تا به حال هیچ شرکتی برای این کنسول گارانتی ارائه ننموده است ولی خرید آن از فروشگاه های معتبر اینترنتی می تواند خیال شما را از بابت سالم بودن دستگاه راحت نماید چرا که شما به شرط صحت و سلامت دستگاه آن را از فروشگاه خریداری می نمایید و این موضوع می تواند ریسک خرید شما را به حداقل میزان ممکن برساند.

انتخاب فروشگاه اینترنتی معتبر از بین تمام این فروشگاه ها که بتواند شما را هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت راضی نماید کار سختی است ولی در این نوشته ما به معرفی یک فروشگاه معتبر در زمینه عرضه ی کنسول بازی PS5 می پردازیم تا خیال شما را از بابت خریدی امن و ایمن راحت نماییم.

فروشگاه اینترنتی هشت ایران 

فروشگاه اینترنتی هشت ایران یکی دیگر از فروشگاه هایی است که این کنسول بازی را با حداقل قیمت بازار و تضمین کیفیت عرضه می نماید و شما می توانید با ورود به سایت فروشگاه نسبت به خرید این کنسول بازی اقدام نمایید.

فروشگاه اینترنتی هشت ایران با سابقه ای درخشان نزد مخاطبان در مقایسه با مدت زمان فعالیتش از محبوبیت بالایی در بین خریدران برخوردار است و به طور 24 ساعته در خدمت مشتریان می باشد این فروشگاه همواره در تلاش است با تخفیفات گسترده روی محصولات خیال خریداران را از بابت قیمت پایین محصولات راحت نموده است . 

 

به چه فروشگاه هایی باید اعتماد نماییم ؟ 

هر مغازه ی فیزیکی جهت قانون مند سازی فعالیت خود نیازمند پروانه کسب و مجوز فعالیت می باشد و این موضوع در مغازه های آنلاین یا همان فروشگاه های آنلاین نیز صادق می باشد که در زیر به آن اشاره می نماییم .

نماد اعتماد الکترونیکی ( ای نماد )

اینماد، معمول‌ترین و اصلی‌ترین مجوز یک سایت فروشگاهی است که شاید بتوان گفت معادل پروانه کسب برای مغازه های فیزیکی است.

به جهت تضمین خرید هایتان به عنوان خریدار حتما از فروشگاه هایی خرید نمایید که این نماد را دارا می باشند و در صورت نداشتن این نماد به هیچ عنوان خریدی از آن فروشگاه انجام ندهید .

سوالات متداول در ارتباط با این نماد را که ازسایت اینماد برداشت شده است را می توانید در زیر مشاهده نمایید تا با این نماد اعتماد بیشتر آشنا شوید.

1- نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟

نشانه‌اي است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونيکي صادر شده و به کسب و کارهاي مجازي (کسب و کار اينترنتي و موبایل) مجاز با هدف ساماندهي، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد؛ اين نماد پس از بررسي درگاه‌ (وب‌سایت) و احراز هويت و صلاحيت مالک (حقيقي يا حقوقي) آن براي مدت دو سال صادر مي‌گردد.

2- نماد اعتماد تا چه مدت اعتبار دارد؟

در حال حاضر نماد اعتماد اعتبار دو ساله دارد.

3- ستاره‌های نماد اعتماد به چه معنی‌است؟

سطح اعتماد و کیفیت عملکرد و‌ب‌سایت را نشان می‌دهد. تعداد ستاره‌های بالاتر، نشان‌دهنده سطح بالاتر اعتماد و کیفیت بهتر عملکرد و‌ب‌سایت است.

4- آیا نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای فعال در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها نیز تعلق می گیرد؟

بله؛در حال حاضراعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای فعال در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های مجاز نیز تعلق می گیرد. کلیه فعالان کسب و کارهای الکترونیکی در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های مجاز ، جهت ثبت نشانی فعالیت خود و آغاز فرآیند اخذ نماد اعتماد الکترونیکی می توانند با مراجعه به سامانه نمادو ایجاد حساب کاربری، اقدام به ثبت نشانی فعالیت خود در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها نمایند.

همچنین کسب و کارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی نیز می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود، از قسمت افزودن شناسه اقدام به ثبت نشانی فعالیت خود در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها نمایند.

5- آیا قبل از دریافت نماد اعتماد، استفاده از عکس نماد اعتماد در سایت اشکالی دارد؟

بله؛ نشانه نماد اعتماد الکترونیکی یک علامت دولتی است وهرگونه جعل وسوء استفاده از آن علامت ممنوع و مشمول احکام جعل علامت دولتی است . استفاده از تصویر نماد به جای نشانه آن مصداق جعل می باشد و ضمانت اجراء کیفری دارد.

6- چه اطلاعاتی درباره کسب و کار اینترنتی مربوطه در پروفایل لوگوی نماد نمایش داده می‌شود؟

در صورت احراز شرایط دریافت نماد اعتماد و اخذ این مجوز، اقلام اطلاعاتی زیر به صورت عمومی در پروفایل شما در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد: نام کسب و کار، آدرس وب‌سایت، وضعیت اعتبار نماد اعطا شده، سوابق عملکرد کسب و کار، تاریخ اعطا، ساعت پاسخگویی کسب و کار، خدمات و مجوزهای کسب و کار، نام صاحب امتیاز، آدرس کسب و کار، تلفن ثابت و پست الکترونیکی.

(( امید است با خرید از فروشگاه های معتبر تجربه های شیرینی را در خرید و فروش های خود داشته باشید ))