رویه های بازگرداندن کالا

در این توضیح می خواهیم به نحوه های بازگردانی کالا اشاره کنیم ، هشت ایران دارای قوانین و روش هایی برای بازگردانی کالا می باشد ، برای مثال کالا ها در دسته بندی های مختلف دارای قوانین و روش های بازگردانی مختلفی می باشد .

رویه های بازگردانی کالای دیجیتال

شما می توانید کالای خریداری شده خود را اگر در دسته بندی کالای دیجیتال می باشد تا ۸ روز بازگردانی کنید ، ولی برای بازگردانی کالا شرایطی وجود دارد برای مثال زمانی که کالای ارسال شده دارای ( مشکل / عدم روشن شدن / شکستگی / خرابی ) باشد می توانید به شرکت بازگردانی کنید ، و هشت ایران به شما کالای جدیدی را با همان مشخصات به شما ارسال می کند ولی اگر ارسال کالا به شما صورت گرفت ولی شما ان را دوست نداشتید و نپسندیدید می توانید کالا را تا ۸ روز به شرکت بازگردانید و هزینه ارسال بر عهده خودتان می باشد ( بر عهده مشتری ) .

رویه های بازگردانی مبلمان

قوانین مبلمان برای بازگردانی متفاوت می باشد ، هشت ایران برای کالای مبلمان گارانتی ۱ ساله در نظر گرفته است یعنی شما می توانید کالا را در صورت (شگستگی / پارگی پارچه / رنگ پریدگی / نشست اَبر مبل ) به شرکت بازگردانید ، متخصصین ما کالای مرجوع شده را بررسی می کنند و در صورت مشمول شدن گارانتی به شما کالای مبلمان جدید را ارسال می کنند .

رویه های بازگردانی زیورآلات و صنایع دستی

شما می توانید زیور الات را در صورت عدم ثابت بودن رنگ و یا پارگی زنجیر ها به هشت ایران بازگردانید و تا ۸ روز می توانید این کار را انجام دهید و می توانید برای نحوه بازگشت با پشتیبانی تماس بگیرید و یا به پشتیبانی تیکت ارسال کنید .

صنایع دستی : شما می توانید صنایع دستی را با ۸ روز ضمانت کالا خریداری کنید ولی شرایطی ، صنایع دستی را فقط در صورت عدم شکستگی می توانید بازگردانید و اگر در زمان ارسال کالا شکستگی وجود داشت می توانید محصول خریداری شده را در طول هشت روز بازگردانید .