رویه های بازگرداندن کالا

در این توضیح می خواهیم به نحوه های بازگردانی کالا اشاره کنیم ، هشت ایران دارای قوانین و روش هایی برای بازگردانی کالا می باشد ، برای مثال کالا ها در دسته بندی های مختلف دارای قوانین و روش های بازگردانی مختلفی می باشد .

 کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش هشت ایران اطلاع داده شود . لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به هشت ایران بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

رویه های بازگردانی کالای دیجیتال

شما می توانید کالای خریداری شده خود را اگر در دسته بندی کالای دیجیتال می باشد تا 8 روز بازگردانی کنید ، ولی برای بازگردانی کالا شرایطی وجود دارد برای مثال زمانی که کالای ارسال شده دارای ( مشکل / عدم روشن شدن / شکستگی / خرابی ) باشد می توانید به شرکت بازگردانی کنید ، و هشت ایران به شما کالای جدیدی را با همان مشخصات به شما ارسال می کند ولی اگر ارسال کالا به شما صورت گرفت ولی شما ان را دوست نداشتید و نپسندیدید می توانید کالا را تا 8 روز به شرکت بازگردانید و هزینه ارسال بر عهده خودتان می باشد ( بر عهده مشتری ) .

رویه های بازگردانی مبلمان

قوانین مبلمان برای بازگردانی متفاوت می باشد ، هشت ایران برای کالای مبلمان گارانتی 1 ساله در نظر گرفته است یعنی شما می توانید کالا را در صورت (شگستگی / پارگی پارچه / رنگ پریدگی / نشست اَبر مبل ) به شرکت بازگردانید ، متخصصین ما کالای مرجوع شده را بررسی می کنند و در صورت مشمول شدن گارانتی به شما کالای مبلمان جدید را ارسال می کنند .

لوازم خانگی

باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

صنایع دستی

شما می توانید صنایع دستی را با 8 روز ضمانت کالا خریداری کنید ولی شرایطی ، صنایع دستی را فقط در صورت عدم شکستگی می توانید بازگردانید و اگر در زمان ارسال کالا شکستگی وجود داشت می توانید محصول خریداری شده را در طول هشت روز بازگردانید .