پرسش های متداول

هشت ایران برای کاربران گرامی بخش پرسش های متداول طراحی کرده است تا شما بتوانید به راحتی سوالات و مسائل خود را با هشت ایران در میان بگذارید .

آیا هشت ایران برای پرداخت ایمن می باشد ؟

بله هشت ایران برای پرداخت ایمن می باشد چون دارای نماد الکترونیک است و شما می توانید به راحتی و بدون ترس در داخل سایت پرداخت خود را انجام دهید ، و مورد دوم این است که هشت ایران دارای درگاه های متفاوت از بانگ های مختلف می باشد تا شما بتوانید به صورت امن و اسان و با اطمینان کامل پرداخت خود را انجام دهید .

آیا در شبانه روز می توانیم سفارش دهیم ؟

بله می توانید ، سایت هشت ایران این امکان را به شما مشتریان گرامی داده است تا بتوانید در کل شبانه روز خرید خود را انجام دهید .

هشت ایران در کل شنابه روز انلاین می باشد و می توانید حتی خرید خود را در ساعات دیر وقت نیز انجام دهید

آیا می توانیم برای خود حساب کاربری ایجاد کنیم ؟

بله می توانید ، هشت ایران این امکان را به شما داده است تا حساب کاربری با مشخصات شخصی خود ایجاد کنید و برای خود سبد خرید کالا درست کنید .

آیا هشت ایران تخفیف هم دارد ؟

بله هشت ایران همیشه دارای تخفیف می باشد و همیشه تمامی محصولات با تخفیف بالا در سایت ثیت می شود و هشت ایران حتی در نظر دارد تا برخی از محصولات را با تخفیف بالا تر در سایت ثبت کند .

سایت هشت ایران را حتی می توانید با عنوان همیشه تخفیف نیز بشناسید .

چگونه می توانیم از وضعیت ارسال کالا با خبر شویم ؟

هشت ایران بعد از تست و ارسال کالا تمامی مراحل ارسال کالا را با استفاده از پیامک به مشتری ارسال می کند و مشتری می تواند از وضعیت ارسال کالا با خبر باشد .

آیا می توانم سفارشم را ابطال کنم ؟

بله شما می توانید قبل از اینکه سفارش را ثبت کنید سفارش و شخصی سازی های محصول خود را حذف کرده و باطل کنید ولی دیگر نمی توانید بعد از پرداخت و سفارش نهایی ، سفارش خود را باطل کنید .

در صورت داشتن سوال با پشتیبانی تماس بگیرید : 04135244621