پشتیبانی: 04133101002
فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم خانگی
رهگیری سفارش
طرح دعوت از دوستان فروشگاه هشت ایران
دعوت کن هدیه بگیر

 طرح دعوت از دوستان فروشگاه لوازم خانگی هشت ایران

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی هشت ایران یک فروشگاه تخصصی در زمینه فروش لوازم خانگی می باشد . فروشگاه هشت ایران پس از بررسی نیازهای کاربران در حوزه لوازم خانگی مسیری را برای خود ترسیم کرده است که بتواند پاسخگوی تمام نیازهای کاربران در این حوزه باشد. بر اساس همین سیاست کلی ، فروشگاه هشت ایران تمامی فعالیت های خود را بر میزان رضایت مندی مشتریان بنا نهاده است و رمز بقای خود را ارتباط دو سویه مطلوب با مشتریان خود می داند .

فروشگاه لوازم خانگی هشت ایران در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان خرید کالای اصل و با کیفیت را با قیمت مناسب حق مسلم مشتری می داند و بر همین اساس اصل بودن محصولات را برای مشتریان خود تضمین می نماید . علاوه بر تضمین اصالت محصول ، ما در هشت ایران به این مهم اعتقاد داریم که قیمت مناسب محصولات در کنار کیفیت بالای آن می تواند باعث رضایت مندی مشتریان گردد. بر اساس همین اصل تمام سعی خود را به کار بسته ایم تا بتوانیم مناسب ترین قیمت ها را برای محصولات ارائه نماییم .

در فروشگاه هشت ایران هر آنچه لازم داشته باشید را می توانید با یک سرچ ساده در سایت فروشگاه اینترنتی پیدا کنید و با بهترین قیمت بازار محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید . به طور خلاصه می توان گفت که در فروشگاه هشت ایران کیفیت را به بهترین قیمت می خرید و با یک بار خرید به جمع خانواده بزرگ هشت ایران می پیوندید .

فروشگاه هشت ایران تمامی خدمات خود به مشتریان را در قالب باشگاه مشتریان ارائه می نماید . در باشگاه مشتریان فروشگاه هشت ایران طرح های جالبی ارائه گردیده است که یکی از آن ها که بسیار نیز مورد استقبال می باشد طرح دعوت از دوستان می باشد. در این طرح شما با دعوت دوستان خود به خانواده بزرگ هشت ایران مزایایی را برای خود و دوستانتان ایجاد می نمایید که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود .   

دعوت کن هدیه بگیر

در طرح دعوت دوستان هر دو طرف برنده هستند و هر دو در این طرح سود خواهند کرد . مشتریان قدیمی فروشگاه هشت ایران با اعتماد به خدمات متمایز هشت ایران هشت می توانند دوستان خود را به جمع خانواده بزرگ هشت ایران ملحق نمایند . به محض دعوت دوستان کیف پول دعوت کننده به میزان معینی شارژ می گردد و این شارژ کیف پول به عنوان هدیه دعوت از دوستان می باشد. با استفاده از کیف پول مجازی و به میزان موجودی می توانید به صورت رایگان از فروشگاه هشت ایران خرید نمایید . 

سود دیگر این طرح برای مشتریان جدیدی است که با دعوت دوستان خود به خانواده بزرگ هشت ایران پیوسته اند . فروشگاه هشت ایران برای مشتریان جدید خود سورپرایز ویژه ای دارد . مشتریان جدید می توانند در خرید اول خود 3 درصد از کل فاکتور را از فروشگاه هشت ایران تخفیف بگیرند . شاید 3 درصد در نگاه اول تخفیف ناچیزی به حساب آید ولی همین 3 درصد در حوزه لوازم خانگی می تواند رقم های بالایی باشد که فروشگاه هشت ایران آن را به عنوان هدیه به مشتریان جدید خود تقدیم می نماید .

اشتراک گذاری


کولر آبی سلولزی چیست
کولر آبی سلولزی و فرق آن با کولر آبی پوشالی