پشتیبانی: 04133101002
فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم خانگی
رهگیری سفارش
سرخ کن رژیمی بدون روغن
نحوه کار سرخ کن رژیمی

سرخ کن رژیمی بدون روغن

سرخ کن رژیمی یا همان سرخ کن بدون روغن از آن دسته لوازمی است که بودن آن در هر خانه ای می تواند جزو ضروریات باشد . همه افراد با هر نوع ذائقه ای لذیذ بودن غذاهای سرخ کرده را تایید می کنند ولی برخی ها به خاطر برخی از بیماری های قلبی و عروقی مدت هاست که از این لذت محروم هستند . غوطه وری مواد غذایی در روغن زیاد مشکل اصلی غذاهای سرخ کرده می باشد . خوردن مواد غذایی سرخ کرده  برای افرادی که از مشکل چاقی رنج می برند و دچار بیماری های قلبی و عروقی هستند بسیار خطرناک می باشد. سرخ کن رژیمی یا همان سرخ کن بدون روغن دقیقا همان چیزی است که طراحی شده تا بتواند با کمترین میزان روغن مواد غذایی را سرخ نماید .
اگر می گوییم سرخ کن رژیمی در هر خانه ای جزو وسایل ضروری است  سخنی به گزاف نگفته ایم . امروزه نه تنها برای بیماران قلبی و عروقی که برای همه افراد خوردن غذاهای سرخ کرده با روغن زیاد بسیار مضر می باشد لذا خرید یک سرخ کن رژیمی می تواند جزو اولویت ها باشد .  این نوع سرخ کن ها با کمترین میزان روغن می توانند غذاهای شما را برشته نمایند و لذت خوردن غذاهای سرخ شده را برای همه افراد فراهم نمایند .  برای خرید انواع سرخ کن رژیمی فروشگاه اینترنتی هشت ایران بستر امنی را فراهم نموده است تا بتوانید به صورت آنلاین خریدتان را به راحت ترین شکل ممکن انجام دهید .
فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی هشت ایران با حذف واسطه ها انواع سرخ کن بدون روغن را در انواع برندهای ایرانی و خارجی با بهترین قیمت در سایت فروشگاهی خود موجود نموده است. با مقایسه قیمت ها می توانید به راحتی و با خیال راحت از فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی هشت ایران خریدتان را انجام دهید .

نحوه کار سرخ کن رژیمی

به دلیل اینکه این نوع سرخ کن ها با کمترین میزان روغن مواد غذایی را سرخ می کنند به سرخ کن رژیمی معروف هستند . اما سرخ کن های رژیمی چگونه بدون روغن می توانند مواد غذایی را برشته نمایند ؟ در جواب به این سوال باید گفت که  طرز کار این نوع سرخ کن ها شباهت زیادی به فِر دارد . المنت حرارتی که در داخل سرخ کن ها مورد استفاده قرار می گیرد محفظه ی داخلی را بسیار گرم می کند . این گرما به دلیل اینکه سبب سوختگی مواد غذایی نگردد احتیاج به یک فن دارد که بتواند هوای گرم را در داخل محفظه به گردش در آورد . فن داخل دستگاه سرخ کن وظیفه گردش هوای گرم را به عهده دارد . گردش هوای گرم داخل محفظه بسته ی سرخ کن ها باعث سرخ شدن مواد غذایی می گردد و احتیاج به روغن در سرخ کن رژیمی به حداقل می رسد .

سرخ کن رژیمی بدون روغن

مزایای استفاده از سرخ کن رژیمی

شاید اولین و مهمترین مزیت استفاده از سرخ کن رژیمی همان استفاده حداقلی از روغن در حین سرخ کردن مواد غذایی باشد . از دیگر مزیت های سرخ کن رژیمی یا سرخ کن بدون روغن می توان به موارد زیر اشاره نمود .

تمیز تر بودن محیط : هنگام استفاده از سرخ کن های بدون روغن دیگر شاهد پاشش روغن نخواهید بود . پخش بوی روغن در این نوع سرخ کن ها به حداقل میزان ممکن می رسد چرا که کمترین میزان روغن در سرخ کن های رژیمی مصرف می گردد .

تمام اتوماتیک بودن : برای سرخ کردن مواد غذایی با شیوه های قدیمی اگر لحظه ای از سر اجاق فاصله می گرفتید ممکن بود غذاهای شما به جای سرخ شدن بسوزند . با دستگاه های سرخ کن دیگر لازم نیست هر لحظه بر سر اجاق باشید . سرخ کن های رژیمی با تنظیم اتوماتیک سر موعد مقرر خود دستگاه را خاموش می کنند و به شما اعلام می کنند که مواد غذایی آماده است .

تمیز کردن آسان : هیچ کس شستشوی ظرف های پر از روغن را دوست ندارد . سرخ کن ها طوری طراحی شده اند که با کمترین زحمتی می توانید قطعات آن را در ماشین ظرفشویی بشویید . با سرخ کن های بدون روغن دیگر نگرانی از بابت شستشوی قطعات ندارید .

تنوع عملکرد : علاوه بر سرخ کردن مواد غذایی سرخ کن های رژیمی کارکردهای دیگری همچون گرم کردن غذا ، یخ زدایی مواد غذایی ، کباب کردن مواد غذایی را نیز دارند. این عملکرد ها در کنار سرخ کردن مواد غذایی دستگاه سرخ کن رژیمی را به یک دستگاه همه کاره تبدیل می نماید .

صرفه جویی در مصرف انرژی : با اینکه اشاره شد سرخ کن ها عملکردی شبیه به فر دارند ولی در مقایسه با آن ها مصرف انرژی کمتری دارند . پس با خرید سرخ کن های رژیمی می توانید در مصرف برق نیز صرفه جویی نمایید .

نکات مهم در انتخاب سرخ کن رژیمی

برای انتخاب یک سرخ کن رژیمی توجه به برخی پارامترهای اصلی جزو ضروریات می باشد که در ادامه به آنها اشاره می نماییم .

1- ظرفیت سرخ کن رژیمی
سرخ کن ها بر اساس ظرفیت به سه دسته کوچک ، متوسط و بزرگ تقسیم بندی می گردند . سرخ کن های کوچک برای خانواده های با جمعیت کم و برای سرخ کردن مواد غذایی غیر حجیم کاربرد دارد . اگر می خواهید مواد غذایی حجیم مثل مرغ را با دستگاه سرخ کن رژیمی سرخ نمایید قطعا به سرخ کن بدون روغن بزرگتری احتیاج خواهید داشت .

2- توان مصرفی سرخ کن بدون روغن 
هر چه توان مصرفی سرخ کن بیشتر باشد محفظه داخلی آن سریع داغ می شود . این را هم باید به خاطر داشته باشید که با افزایش توان مصرفی ، نیروی برق بیشتری نیز مصرف می گردد . در هنگام خرید سعی کنید سرخ کنی را انتخاب نمایید که با وجود کارایی بهتر مصرف انرژی بهینه ای داشته باشد .

3- سرخ کن رژیمی دیجیتال
اگر می خواهید تنظیمات سرخ کن را به شکل غیر دستی انجام دهید می توانید خرید سرخ کن رژیمی دیجیتال را مد نظر داشته باشید . این نوع سرخ کن ها تنظیمات دقیقی دارند و می توانید به صورت دقیق دما و حرارت را برای سرخ کن تنظیم نمایید .

4- ایمنی سرخ کن رژیمی
 
با توجه به اینکه محفظه ی داخلی سرخ کن ها بسیار داغ هستند لذا رعایت نکات ایمنی از طرف کاربر به هنگام استفاده از سرخ کن ضروری می باشد . در مقابل شرکت های تولید کننده ی سرخ کن های رژیمی نیز سعی می کنند تا در طراحی هایشان برخی از نکات ایمنی را در ساخت دستگاه های سرخ کن لحاظ نمایند تا کاربران با آسیب های جدی مواجه نشوند . در هنگام خرید سرخ کن رژیمی می توانید نکات ایمنی زیر را در نظر بگیرید و پس از حصول اطمینان از این موارد اقدام به خرید سرخ کن رژیمی نمایید . وجود پایه های ضد لغزش ، عایق بندی خوب بدنه سرخ کن ، عدم داغ شدن دستگیره سبد حین پخت و پز از جمله موارد ایمنی می باشد
 که باید هنگام خرید سرخ کن به آنها دقت نمایید .

5- برند سرخ کن رژیمی
خرید سرخ کن بدون روغن از برندهای معتبر می تواند خیال شما را از بابت کیفیت ساخت و ملاحظات فنی تا حدود زیادی راحت نماید . از بهترین برندهای سرخ کن رژیمی می توان به سرخ کن رژیمی تفال ، سرخ کن بدون روغن فیلیپس ، سرخ کن دلمونتی اشاره نمود . در صورت تمایل به خرید سرخ کن رژیمی از بهترین برندهای بازار می توانید سری به فروشگاه هشت ایران بزنید و بهترین سرخ کن ها را به مناسب ترین قیمت خریداری نمایید .

6- قیمت سرخ کن رژیمی
آخرین نکته ای که می تواند در خرید سرخ کن از اهمیت بالایی برخوردار باشد قیمت سرخ کن رژیمی می باشد . برای اطلاع از آخرین قیمت انواع سرخ کن های رژیمی می توانید به برخی از سایت های خرید مراجعه کرده و از آخرین قیمت سرخ کن مطلع شوید . اگر حوصله چرخ زدن در اینترنت را نداشته باشید می توانید با تیم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی هشت ایران در ارتباط باشید . فروشگاه هشت ایران فرصتی را فراهم نموده است تا بتوانید به طور رایگان با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید و از مشاوره های رایگان تیم پشتبیانی بهره مند گردید.  

خرید سرخ کن رژیمی از هشت ایران

فروشگاه هشت ایران به عنوان یک فروشگاه اینترنتی آنلاین سعی کرده تا با حذف واسطه ها محصولات خود را با قیمتی مناسبی عرضه نماید . جهت انتخاب و خرید انواع سرخ کن رژیمی به بهترین قیمت کافی است به سایت فروشگاهی هشت ایران مراجعه نمایید و خریدتان را به صورت آنلاین در یک بستر امن انجام دهید .
فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی هشت ایران اصالت و سلامت فیزیکی کالا را برایتان تضمین می نماید با خیال راحت از هشت ایران خرید نمایید و از خرید امن و راحتتان لذت ببرید.

اشتراک گذاری

قطعه پویای شما در اینجا نمایش داده می شود ... این پیام نمایش داده می شود زیرا شما هم فیلتر و هم الگویی برای استفاده ارائه نکرده اید.
راهنمای خرید تلویزیون هوشمند Smart TV
مزیت و امکانات تلویزیون هوشمند