پشتیبانی: 04133101002
فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم خانگی
رهگیری سفارش
راهنمای خرید و نصب بخاری بدون دودکش
مزایا و معایب بخاری گازی بدون دودکش

 راهنمای خرید و نصب بخاری بدون دودکش

با شروع فصل سرما همه ما به دنبال گرم کردن منزل یا محیط کارمان هستیم . امروزه تنوع وسایل گرمایشی به قدری زیاد است که می تواند شما را برای خرید یک وسیله گرمایشی مناسب دچار سردرگمی نماید. از مهمترین وسایل گرمایشی می توان به انواع هیتر ها ، انواع بخاری گازی بدون دودکش و دودکش دار، شومینه ، شوفاژ و ... اشاره نمود. علاوه بر تعدد زیاد محصولات گرمایشی برخی از پارامترهای مهم در خرید این نوع از محصولات وجود دارد که شما را به سوی یک خرید هوشمند سوق می دهد. از مهمترین پارامترهای مهم در انتخاب یک وسیله گرمایشی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

1- توجه به فضای محیط

خرید یک وسیله گرمایشی باید متناسب با آن فضایی باشد که می خواهید از آن وسیله گرمایشی در آن محیط استفاده نمایید. بدون شک شما به هیچ عنوان نمی توانید برای یک محیط با متراژ زیاد تنها از یک بخاری برقی استفاده نمایید و انتظار داشته باشید که منزل یا محیط کارتان در سرمای زمستان تنها با آن وسیله گرم شود. پس اصل اول در خرید یک وسیله گرمایشی توجه به ابعاد محیط می باشد.

2- ظرفیت گرمایی

 با در نظر گرفتن ظرفیت گرمایی محصول مورد نظر و ابعاد منزل یا محیط کارتان می توانید بهترین گزینه را برای گرم کردن منزل یا محیط کارتان انتخاب نمایید. ظرفیت گرمایی در حقیقت به توانایی حرارتی یک وسیله گرمایشی اطلاق می شود. هر چه ظرفیت گرمایشی یک وسیله گرمایشی بیشتر باشد توانایی آن وسیله در گرم کردن محیط نیز بیشتر می باشد. با در نظر گرفتن ابعاد محیط و ظرفیت گرمایی  شما می توانید یک وسیله گرمایشی مناسب برای منزل یا محیط کارتان انتخاب نمایید. شاید برای یک محیطی بخاری گازی بدون دودکش مناسب باشد و برای یک محیط دیگر هیتر گزینه مناسب تری به حساب آید. اگر انتخاب شما از بین وسایل گرمایشی بخاری بدون دودکش باشد توصیه می کنیم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

نحوه عملکرد بخاری گازی بدون دودکش

همان طور که می دانید امروزه بخاری های گازی در دو نوع بخاری های بدون دودکش و بخاری های دودکش دار تولید می شوند. اگر جایی برای نصب دودکش در منزل ندارید بخاری گازی بدون دودکش می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد . مهمترین دغدغه کاربران به هنگام خرید بخاری گازی بدون دودکش امنیت بخاری بدون دودکش می باشد. وجود دودکش در بخاری های دودکش دار مونواکسید کربن محیط را خارج می کند و وجود همین دودکش باعث میشود که کاربران نگرانی از این محصول نداشته باشند.

در بخاری های بدون دودکش نبود دودکش باعث نگرانی از بابت انتشارمونو اکسید کربن در محیط می شود. برای رفع این نگرانی آشنایی با عملکرد بخاری گازی بدون دودکش می تواند راه گشا باشد و خیالتان را از بابت امنیت بخاری گازی بدون دودکش راحت نماید.

طراحان فنی بخاری های بدون دودکش برای برقراری امنیت کامل بخاری های بدون دوکش دست به تغییر مکانیزم برنر یا همان سوخت بخاری های گازی بدون دودکش نموده اند. با توجه به این تغییر میزان مونواکسید خروجی در این نوع بخاری ها به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد و این وسیله به یک وسیله امن و ایمن تبدیل می گردد. مدل دیگری از بخاری های گازی بدون دودکش نیز در بازار موجود می باشند که به بخاری بدون دودکش فن دار معروف می باشند . این نوع از بخاری ها به گرم شدن سریع محیط می توانند کمک کنند.

علاوه بر تغییر مکانیزم سوخت وجود ترموکوبل با حساسیت بالا به محض کم شدن شعله اقدام به خاموش کردن بخاری گازی بدون دودکش می نماید . این سیستم ایمنی با عنوان سیستم ایمنی OSD  در بخاری های گازی بدون دودکش شناخته می شود. از بهترین بخاری های گازی بدون دوکش می توان به بخاری گازی بدون دوکش آبسال ، بخاری گازی بدون دوکش دونار ، بخاری بدون دودکش پلار اشاره نمود. برای خرید آنلاین بخاری گازی بدون دودکش به بهترین قیمت می توانید به سایت فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی هشت ایران مراجعه نمایید و به صورت امن خریدتان را انجام دهید. فروشگاه هشت ایران بستری را فراهم نموده است تا بتوانید قبل از خرید مشاوره های لازم را با تیم پشتیبانی این فروشگاه داشته و خریدی هوشمندانه را تجربه نمایید.

راهنمای خرید و نصب بخاری بدون دودکش

مزایا و معایب بخاری گازی بدون دودکش

بخاری گازی بدون دودکش همانند دیگر لوازم خانگی دارای برخی مزایا و معایب مربوط به خود می باشد که در ادامه به آن ها اشاره می نماییم.

مهمترین عیب بخاری های گازی انتشار گاز مونواکسید کربن در محیط می باشد.همان طور که اشاره شد بخاری گازی بدون دودکش میزان بسیار کمی از گاز مونواکسید کربن را را در محیط تولید می نمایند. درست است که این میزان از مونواکسید کربن برای افراد سالم مشکلی ایجاد نمی نماید ولی برای افراد با مشکلات تنفسی  این میزان از مونواکسید کربن نیز می تواند مشکل آفرین باشد . توصیه می شود افراد با مشکلات تنفسی از این نوع بخاری های گازی استفاده ننمایند.  

از مزیت های مهم بخاری گازی بدون دودکش می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1- جابجایی آسان بخاری گازی بدون دوکش

با توجه به وزن کم بخاری گازی بدون دودکش جابجایی این نوع از بخاری های گازی آسان می باشد . به راحتی می توانید این نوع از بخاری ها را جابجا نمایید و هر جا که بخواهید از آن استفاده نمایید.

 با توجه به اینکه این گونه از بخاری ها بدون دودکش می باشند لذا محل نصب این نوع از بخاری ها محدودیت های بخاری های دودکش دار را ندارد . بدون نیاز به دودکش می توانید در هر جایی که بخواهید این بخاری را نصب نمایید. هر چند توصیه می شود در محیط های سربسته با متراژ کم و همچنین اتاق خواب کودک هیچ گاه از بخاری گازی بدون دودکش استفاده نشود.

2- قیمت پایین بخاری بدون دودکش

بخاری های بدون دودکش به نسبت بخاری های گازی دودکش دار از قیمت پایین تری برخوردار هستند و برای منازلی با متراژ پایین گزینه به صرفه تری می باشند.

3- تولید گرمای بهینه در بخاری بدون دودکش 

بخاری گازی بدون دودکش تمام گرمای تولید شده را به محیط انتقال می دهند و به این جهت است که گرمای این نوع از بخاری ها را بیشتر از بخاری های دودکش دار حس می کنیم.

 بهترین مارک بخاری گازی بدون دودکش

خرید بخاری گازی از برندهای معتبر می تواند اطمینان شما را از خرید بالا ببرد . از بهترین برندهای بخاری گازی بدون دوکش می توان به بخاری بدون دودکش Absal ، بخاری گازی بدون دودکش Polar ، بخاری بدون دودکش Donar، بخاری Morvaridsooz اشاره نمود.

خرید بخاری گازی بدون دودکش هشت ایران

آیا شما هم دوست دارید بهترین بخاری گازی بدون دودکش را با بهترین قیمت خریداری نمایید ؟ فروشگاه هشت ایران با حذف واسطه ها تلاش نموده است تا بهترین بخاری های گازی بدون دودکش را با بهترین قیمت در سایت فروشگاهی خود موجود نماید. شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه هشت ایران به آسان ترین شکل ممکن انوع بخاری گازی بخاری بدون دودکش را با بهترین قیمت خریداری نمایید

اشتراک گذاری

قطعه پویای شما در اینجا نمایش داده می شود ... این پیام نمایش داده می شود زیرا شما هم فیلتر و هم الگویی برای استفاده ارائه نکرده اید.
تفاوت فر برقی با فر گازی
انواع فر برای تهیه مواد غذایی