پشتیبانی: 04133101002
فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم خانگی
رهگیری سفارش
راهنمای خرید تلویزیون هوشمند Smart TV
مزیت و امکانات تلویزیون هوشمند

راهنمای خرید تلویزیون هوشمند Smart TV

همه ما امروزه غرق در فناوری های نوین هستیم . کافی است نگاهی به دور و اطراف خود بیندازیم تا متوجه شویم تکنولوژی تا چه میزان بر زندگی همه ما تاثیر گذار بوده است . از تلویزیون هوشمند گرفته تا موبایل و تبلت هایی که هر کدام به نوعی ما را به دنیای دیجیتال وابسته نموده اند. این ابزار هوشمند هر روز با شگفتی های منحصر به فردی که ارائه می دهند ما را بیش از پیش مجذوب خودشان می کنند و دنیای بدون این ابزار هوشمند را برای ما غیر قابل تصور می نمایند . روزگاری که جان بیرد دستگاهی ساخت که می توانست فقط تنها یک تصویر را انتقال دهد شاید هیچ گاه تصور این را نمی کردیم که روزی با تلویزیون های هوشمند مواجه شویم . تلویزیون های اسمارت برخلاف سایر تلویزیون ها سورپرایزهای ویژه ای برای کاربران رو کرده اند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت . امروزه افراد زیادی تمایل به خرید تلویزیون های اسمارت دارند و به خاطر همین تقاضای بالا شرکت های مختلفی سعی در تولید انواع تلویزیون های اسمات دارند . به دلیل همین تنوع بالا در تلویزیون های اسمارت بهتر است قبل از خرید مشاوره هایی با متخصصین در این زمینه داشته باشید . فروشگاه لوازام خانگی هشت ایران امکانی را فراهم نموده است تا بتوانید قبل از خرید راهنمای رایگان خرید تلویزیون داشته باشید . انواع تلویزیون های هوشمند در سایت فروشگاه لوازم خانگی هشت ایران موجود می باشد که با بهترین قیمت می توانید آن ها را خرید نمایید. 

تلویزیون هوشمند یا Smart TV چیست ؟

شما یک جهان پر از شگفتی را می توانید در تلویزیون های هوشمند شاهد باشید . تلویزیون هوشمند هر آنچه از سرگرمی و دنیای مجازی به آن نیاز دارید  را برایتان فراهم می آورد . تلویزیون های اسمارت با توانایی اتصال به اینترنت دنیای نامحدودی ر اپیش روی شما باز می کنند.  با نصب برنامه های مورد علاقه تان بر روی تلویزیون اسمارت می توانید هر آنچه را که دوست داشته باشید را بر قاب تصویر تلویزیون مشاهده نمایید . با وجود تلویزیون های اسمارت هیچ فیلم و سریالی و هیچ مسابقه ورزشی را از دست نخواهید داد. کافی است آدرس وبسایت شبکه ی مورد علاقه ی خود را بدانید و یا در صورت وجود اپلیکیشن آن را نصب نمایید و از دیدن مسابقات ورزشی ، فیلم و سریال مورد علاقه خودتان لذت ببرید . تلویزیون هوشمند حتی برای کسانی که اهل سرگرمی و بازی های دیجیتال هستند هم امکانات مخصوص به خودش را دارد .
علاوه بر این نکات گفته شده ، ارتباط با سایر دستگاه های هوشمند یکی دیگر از قابلیت های تلویزیون اسمارت می باشد . شما میتوانید تلویزیون هوشمند را را با گوشی همراه ، تبلت ، لپ تاپ و ... مرتبط نمایید و از این هم سویی دو طرفه لذت ببرید . تلویزیون های هوشمند همانند دیگر ابزار هوشمند برای اجرای برنامه ها نیازمند به بروز رسانی می باشند. در هنگام خرید تلویزیون اسمارت نسبت به این موضوع توجه داشته باشید چرا که برخی از تلویزیون های قدیمی شاید امکان به روز رسانی برنامه ها را به شما ندهند.

مزیت و امکانات تلویزیون هوشمند

1- وب گردی با تلویزیون های اسمارت

از آنجایی که تلویزیون های اسمارت قابلیت دسترسی به اینترنت را دارند لذا می توانید به سایت های مورد علاقه خود دسترسی داشته و از محتوای آنها استفاده نمایید .

2- دسترسی به شبکه های اجتماعی با تلویزیون های اسمارت

از قاب تلویزیون های اسمارت می توانید به اکانت های خود در شبکه های مجازی دسترسی داشته باشید . این ارتباط یا از طریق گوشی یا از طریق نصب اپلیکیشن های مربوطه امکان پذیر می باشد .

3- مینی گیم های قابل دسترس در تلویزیون های اسمارت

برخی از بازی های دیجیتال  به صورت پیشفرض درن تلویزیون های هوشمند موجود می باشد که به راحتی می توانند ساعت ها را شما را سرگرم نمایند.

4- برنامه های کاربردی قابل دسترس در تلویزیون های اسمارت

برخی  از برنامه های مفید و کاربردی به صورت پیشفرض در تلویزیون های اسمارت قابل دسترسی می باشند . شاید به نسبت مدل تلویزیون های اسمارت این برنامه ها متغیر باشند ولی هر تلویزیون اسمارتی یک سری از برنامه های کاربردی و مفید را جهت استفاده کاربران آماده نموده است.  با بررسی برنامه ها می توانید برنامه های مورد علاقه ی خود را از میان آن ها انتخاب نمایید و از محتوای آن نهایت استفاده را داشته باشید. معمولا از میان این برنامه ها ، برنامه های تناسب اندام و ورزشی بیشتر مورد استقبال کاربران می باشد که می توانید از این نوع برنامه ها در منزل برای انجام تمرینات ورزشی استفاده نمایید .

5- دسترسی آنلاین به وضعیت آب و هوا

با استفاده از تلویزیون های اسمارت می توانید از آخرین وضعیت آب و هوایی شهر و منطقه محل سکونت خود مطلع شوید. کافی است اپلیکیشن کاربردی مربوطه را نصب نمایید و به صورت روزانه وضعیت آب و هوایی شهر و منطقه و ... را بررسی نمایید .

6- دستیار صوتی در تلویزیون های اسمارت

شاید این ویژگی جزو جذاب ترین ویژگی های تلویزیون های اسمارت باشد . هر گونه دستوری را می توانید به صورت صوتی به تلویزیون هوشمند خود بدهید و منتظر اجرای آن توسط این دستگاه جادویی باشید.

به نظر می رسد دیگر به این باور رسیده باشید که تلویزیون های اسمارت جذابیت فوق العاده ی دارند و هر کاربری را مجاب به خرید این جعبه جادویی هوشمند می نماید . درست است که جذابیت های تلویزیون هوشمند می تواند هر خریداری را وسوسه به خرید این نوع تلویزیون ها نماید ولی مواظب باشید تا فریب برخی از سودجویان را نخورید .

تلویزیون اسمارت

تلویزیون هوشمند بخریم یا نه ؟

گاهی قیمت بالای تلویزیون های اسمارت برخی افراد را از خرید آن ها منصرف می نماید و این سوال را از خود می پرسند که آیا تلویزیون های هوشمند واقعا ارزش خرید را دارند ؟ واقعیت این است که نمی شود به این سوال جواب یکسانی داد چرا که انتظار همه مردم از تلویزیون های هوشمند یکسان نیست . شاید برای برخی افراد سرگرم شدن با مینی گیم های داخل تلویزیون های اسمارت آنچنان جذاب باشد که رابط کاربری گاه گیج کننده این گونه تلویزیون ها اصلا به چشم نیاید . آنچه می توان در مورد تلویزیون های هوشمند گفت این است که نباید راحتی کار با تلویزیون های اسمارت را با اسمارت فون ها یکسان در نظر بگیرید. گاه نبود اپلیکیشن های متعدد ، عدم بروز رسانی برنامه ها ، هنگ کردن و ... آنچنان کاربران را کلافه می کند که جذابیت های تلویزیون هوشمند برایشان معنی دار نمی شود. با وجود این نقاط ضعف باز جذابیت تلویزیون های اسمارت آن چنان بالاست که می تواند هر خریداری را به سوی این محصول پر از شگفتی هدایت نماید.

smart tv

نکات ایمنی هنگام خرید تلویزیون های هوشمند

شاید به هنگام تحقیق در مورد خرید تلویزیون اسمارت ، امنیت تلویزیون ها مهمترین ریسک برای خرید آنها به حساب آید . هشدارهایی که به طور رسمی از برخی سازمان های امنیتی داخلی و خارجی مخابره شده است هر کابری را می تواند در خرید تلویزیون های هوشمند دچار تشکیک نماید. وقتی سازمان های امنیتی در سراسر دنیا نسبت به برخی از موارد امنیتی هشدار می دهند عقل سلیم حکم می کند که نسبت به خرید این تلویزیون های اسمارت اندکی تامل نماییم. آنچه از جمع بندی نظرات به دست می آید این است که خواه ناخواه هر سیستم هوشمندی که به اینترنت متصل می شود با برخی از خطرات می تواند مواجه شود . پس این تذکرات نه تنها برای تلویزیون های اسمارت که برای همه وسایل ارتباطی می تواند هشدار دهنده باشد. آنچه مهم است این است که باید به گونه ای از این تلویزیون های اسمارت و سایر وسایل هوشمند استفاده نماییم که حداقل خطر را برای ما داشته باشد و تا حد امکان حریم خصوصی ما را نقض ننمایند .
جاسوسی از طریق تلویزیون های هوشمند عنوانی خطرناک دارد ولی وقتی با راه کارهای مقابله با آن آشنا شویم می توانیم تا حد زیادی خود را در برابر خطرات ایمن نماییم . همچنان که این موضوع در مورد دیگر وسایل ارتباطی نیز صادق می باشد . آنچه به عنوان پیشنهاد در هنگام خرید تلویزیون های هوشمند ارائه می گردد این است که باید ویژگی های ردیابی تلویزیون هوشمند خود را خاموش نمایید . خاموش نمودن ویژگی های ردیابی در تلویزیون های هوشمند متفاوت می باشد که در این مقاله نمی توان به تک تک تلویزیون ها اشاره نمود . جهت مطالعه بیشتر می توانید به سایت های آموزشی در این زمینه مراجعه نمایید تا استفاده امن و راحتی را بتوانید از تلویزیون های اسمارت داشته باشید .

خرید تلویزیون هوشمند از فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی هشت ایران

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی هشت ایران به عنوان مرجع تخصصی در زمینه فروش لوازم خانگی با حذف واسطه ها بهترین قیمت بازار را برای محصولات خود ارائه می نماید . فروشگاه آنلاین لوازم خانگی هشت ایران خود را متعهد می داند تا تمامی محصولات موجودی در سایت فروشگاهی خود را با تضمین اصالت کالا به مشتریان محترم ارائه نماید . برای خرید انواع تلویزیون هوشمند ، فروشگاه لوازم خانگی هشت ایران پیشنهادهای فوق العاده ای برای خرید دارد. با خیال راحت می توانید از فروشگاه لوازم خانگی هشت ایران انواع تلویزیون های هوشمند را خریداری نمایید. هم اکنون انواع تلویزیون هوشمند در انواع برندهای معتبر ایرانی و خارجی در سایت فروشگاهی هشت ایران به بهترین قیمت موجود می باشد . از بهترین مارک های ایرانی تلویزیون هوشمند می توان به تلویزیون هوشمند ایکس ویژن ، تلویزیون جی پلاس ، تلویزیون مجیک ، تلویزیون سام الکتریک و ... اشاره نمود.

اشتراک گذاری

 

قطعه پویای شما در اینجا نمایش داده می شود ... این پیام نمایش داده می شود زیرا شما هم فیلتر و هم الگویی برای استفاده ارائه نکرده اید.
راهنمای خرید تلویزیون
کدام تلویزیون را بخرم ؟ تلویزیون 4K ، تلویزیون Full HD ، تلویزیون 8K