پشتیبانی: 04133101002
فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم خانگی
رهگیری سفارش
انتخاب یک غذاساز خوب
چگونه یک غذاساز خوب انتخاب کنیم؟


خرید غذاساز خوب

غذاسازها در ابتدا فقط در رستوران ها و مکان های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار گرفت. به سبب محبوبیت بالای دستگاه های غذاساز استفاده خانگی از دستگاه های غذاساز ایده ای بود که در نهایت منجر به تولید غذاسازهای خانگی گردید. انگلستان اولین کشوری بود که دستگاه های غذاساز را برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار دادند. امروزه انواع دستگاه های غذاساز با عملکرد های مختلف در بازار موجود می باشد. برای انتخاب غذاساز خوب و خرید انواع غذاسازها می توانید به صورت آنلاین آن را سایت فروشگاه اینترنتی هشت ایران به صورت اینترنتی خرید نمایید. 

غذاساز

غذاساز چیست ؟ 

غذاسازها راحتی کار را هنگام آشپزی برایتان فراهم می نمایند. کافی است به هنگام آشپزی یک دستگاه غذاساز را کنار دستتان داشته باشید و یک وعده غذایی سالم را با آن تهیه نمایید. با استفاده از غذا سازها می توانید مواد را خرد کنید ، مخلوط نمایید ، هم بزنید و حتی برای تهیه کیک و شیرینی خمیر درست کنید. غذاسازها به سریع ترین شکل ممکن این کارها را برایتان انجام می دهند. کافی مواد مورد نظر خود را داخل غذاساز نمایید و تنها با زدن یک دکمه به سریع ترین شکل ممکن به خواسته تان برسید.

انتخاب یک غذاساز خوب

غذاساز ها دارای ویژگی های یکسان نمی باشند و تفاوت های فنی و ظاهری باعث تفاوت در عملکرد غذساز ها می گردد. با توجه به تعدد زیاد غذاسازها در بازار توصیه می شود قبل از هر خریدی سوالات زیر را از خود داشته باشید تا بتوانید بهترین غذاساز را متناسب با نیاز خودتان خریداری نمایید. 

قیمت غذاساز 

اول از همه باید بودجه اختصاصی خود را برای خرید غذاساز مشخص نمایید و سپس به دنبال بهترین غذاساز در آن رده قیمتی باشید. از سایت فروشگاهی هشت ایران می توانید بهترین غذاساز را به صورت آنلاین با بهترین قیمت خرید اری نمایید. 

ابعاد غذاساز 

قبل از خریدغذاساز ، فضای خالی آشپزخانه خود را چک کنید تا مشکلی از بابت فضا برای نگهداری غذا ساز نداشته باشید.

خرید غذاساز خوب چه مارکی؟

از بین برندهای غذاساز های موجود در بازار می توان به مارک های غذاساز بوش ، غذاساز فیلیپس ، غذاساز پاناسونیک ، غذاساز مولینکس ، غذاساز دلمونتی ، غذاساز براون ، غذاساز کنوود ، غذاساز همیلتون اشاره نمود. برای خرید انواع برندهای غذاساز می توانید آن ها را به بهترین قیمت از فروشگاه هشت ایران به صورت اینترنتی یک غذاساز خوب خرید نمایید. 

غذاساز چیست ؟

پس از پاسخ دهی به سوالات حال نوبت به خرید بهترین نوع غذاساز موجود در بازار می رسد.

راهنمای خرید غذاساز 

اینکه چه نکاتی را در هنگام خرید باید رعایت نمایید موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. 

1- ظرفیت غذاساز 

غذاسازی انتخاب نمایید که متناسب با تعداد اعضای خانواده شما باشد. شاید مهمتر از توان و قدرت دستگاه ظرفیت غذاساز اولین و مهمترین پارامتری است که در هنگام خرید غذاساز باید به آن دقت نمایید. 

2- جنس بدنه غذاساز

همه ما دوست داریم تا غذاسازی که خریداری می نماییم دوام و استحکام بالایی داشته باشد. غذاساز ها با بدنه های پلاستیکی و استیل در بازار موجود میباشند.جنس استیل دوام و مقاومت بالایی را در برابر ضربه از خود نشان می دهد و می تواند بهترین گزینه برای جنس بدنه غذاساز ها باشند.  اگر  اگر به داشتن بدنه پلاستیکی علاقه داشته باشید حتما دقت کنید تا مواد پلاستیکی به کار رفته در ساخت آن دستگاه ویژگی های زیر را داشته باشد. 

  • - مواد پلاستیکی از نوع فشرده و سخت باشد.

  • - در ساخت غذاساز از مواد اولیه مرغوب استفاده شده باشد.

  • - قسمت های پلاستیکی غذاساز اگر عاری از مضر BPA باشد مزیت دیگری برای آن غذاساز می باشد.   

 3- تیغه های غذاساز

تیغه های هر غذاساز مهم ترین قطعه در هر دستگاه غذاسازی می باشند . عملکرد تیغه ها کارایی دستگاه غذاساز را تا حد زیادی مشخص می نمایند. به جنس  و نوع تیغه ها در هنگام خرید غذساز دقت نمایید. 

توصیه می شود جنس تیغه های غذاساز از نوع استیل ضد زنگ باشد که هم دوام بالایی دارند و هم به مرور زمان کند نمی گردند.

4- توان و قدرت غذاساز

توان ایده آل برای غذاساز بستگی به میزان استفاده شما از دستگاه دارد. اگر هر روز از دستگاه استفاده می نمایید و در هر بار استفاده می خواهید مدت زمان طولانی از غذاساز استفاده کنید لازم است تا غذا سازی با قدرت بالا خریداری نمایید. ولی به یاد داشته باشید که بالا بودن توان مصرفی غذاساز، مصرف برق بالایی دارد.  

خرید بهترین غذاساز

5- گارانتی غذاساز

برای خرید غذاساز اولویت شما با خرید محصولات غذاساز گارانتی دار می باشد. اگر به هر دلیلی امکان ارائه گارانتی برای سایت های خرید اینترنتی مقدور نباشد حتما ضمانت اصالت کالا را از آن فروشگاه بخواهید. 

7- ویژگی های غذاساز 

برخی غذاسازها برای یک هدف خاص و برای یک کارکرد خاص طراحی و ساخت شده است. شاید آن ویژگی که باعث بالا رفتن قیمت آن نیز شده است هیچ گاه برای شما قابل استفاده نباشد.  قبل از خرید غذاساز مطالعه کافی نسبت به ویژگی های آن داشته باشید تا نسبت به نیازتان خرید نمایید.

جمع بندی 

غذاسازها به شرطی که درست انتخاب شوند آشپزی را برای شما راحت می نمایند. استفاده از یک غذاساز بی کیفیت بیشتر از آنچه بخواهد دستیار شما در آشپزی باشد بیش از همه می تواند شما را کلافه و خسته نماید.مشاوره با سایت های خرید لوازم خانگی که به صورت تخصصی در حوزه لوازم خانگی فعالیت دارند یکی از روش هایی است که می توانید بهترین غذاساز را متناسب با نیازتان خریداری نمایید. فروشگاه اینترنتی هشت ایران که به صورت تخصصی در حوزه لوازم خانگی فعالیت می کند میتواند بهترین مرجع برای خرید لوازم خانگی  باشد. بهترین غذاساز ها را با بهترین قیمت می توانید از فروشگاه اینترنتی هشت ایران به صورت اینترنتی خرید نمایید. 

اشتراک گذاری

قطعه پویای شما در اینجا نمایش داده می شود ... این پیام نمایش داده می شود زیرا شما هم فیلتر و هم الگویی برای استفاده ارائه نکرده اید.
خرید اسپرسوساز
راهنمای خرید اسپرسوساز