۸ روز ضمانت بازگشت کالا

رضایت مندی مشتریان و خاطر جمعی آن ها از خریدشان از هشت ایران عاملی مهم برای عوامل این فروشگاه به حساب می آید برای همین در این راستا اینجا تلاشمان بر این است که سفارش ها را در اسرع وقت و بهترین شرایط کیفی و قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان گرامی برسانیم.

با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید با مسائلی روبرو شوند که خدماتی در چارچوب قوانین بازگرداندن کالا  در هشت ایران وجود دارد که به شرح زیر میباشد:

مشتریان میتوانند برای توضیحات بیشتر از رویه های بازگرداندن کالا در سایت اطلاعات لازم را کسب کنند.

شرایط بازگرداندن کالا:

شرایط استفاده از ۸ روز ضمانت بازگشت کالا :

 اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

 هر گونه اشکال و یا ایراد ظاهری در کالاها  باید حداکثر تا ۸ روز پس از دریافت کالا، جهت بررسی کارشناس فروش به هشت ایران  اطلاع داده شود.

 اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات با ظاهر فیزیکی یا اطلاعات وب ‌سایت مغایرت داشته باشد.

وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی هشت ایران از طریق تلفن، ایمیل  یا ارسال  تیکت اطلاع داده شود.

ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌ سایت هشت ایران است. عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای  جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته ‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته ‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد و صرف ۸ روز با هشت ایران در میان بگذارد.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.