شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی هشت ایران به دقت ملاحظه فرمایید.


قوانین عمومی

  فروشگاه هشت ایران تمامی فعالیت های خود را منطبق بر قوانین حاکم بر کسب و کارهای آنلاین پایه ریزی نموده است. فروشگاه هشت ایران به عنوان یک فروشگاه دارای مجوز فعالیت در حوزه کسب و کار آنلاین خود را پایبند به این قوانین می داند و متعاقبا همین انتظار را از کاربران و مشتریان خود دارد. بر خود وظیفه می دانیم تا همواره حقوق مصرف کنندگان را رعایت نماییم و بهترین ها را برای شما مشتریان فراهم آوریم. 


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه هشت ایران  تمام تلاش خود را به کار بسته تا با ایجاد بستری امن حافظ تمامی اطلاعات شخصی مشتریان خود باشد . هشت ایران متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه داده است.


ارتباطات

زمانی که شما از طریق سایت با فروشگاه هشت ایران در ارتباط هستید تمامی فعالیت های شما در داخل سایت توسط تیم پشتیبانی فروشگاه هشت ایران قابل مشاهده می باشد. اجهت برقراری دو طرفه شما مشتریان گرامی نیز با روش های ارتباطی زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.

چت آنلاین : با استفاده از سیستم چت آنلاین می توانید با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید. 

ارتباط تلفنی : با استفاده از شماره تلفن 22792368-021 می توانید با واحد های مختلف فروشگاه هشت ایران در ارتباط باشید. 

ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی : در صورت تمایل می توانید از طریق صفحه رسمی فروشگاه هشت ایران در اینستاگرام به آدرس hashtiran  با ما در ارتباط باشید . همچنین امکان ارتباط از طریق واتساپ برای مشتریان فراهم می باشد. 

ایمیل : آدرس ایمیل فروشگاه هشت ایران به نشانی hashtiran@gmail.com آماده دریافت سوالات شما مشتریان گرامی میباشد .

مشاوره رایگان : تیم مشاوره فروش فروشگاه هشت ایران با راه اندازی سیستم مشاوره آنلاین این امکان را برایتان فراهم نموده است تا بتوانید به صورت رایگان از راهنمایی های مشاوران فنی ما در زمینه خرید لوازم خانگی بهره مند گردید . جهت استفاده از این خدمت ویژه کافی است تا درخواست خود را برای مشاوره آنلاین ثبت نمایید و منتظر تماس مشاوران ما باشید. در کمتر از 2 دقیقه با شما تماس می گیریم.