پشتیبانی: 04133101002
فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم خانگی
رهگیری سفارش

هشت ایران ، مرجع لوازم خانگی ایران


وقتی قرن 21 را قرن انفجار اطلاعات نامیدند شاید هیچ کداممان تصور این همه از پیشرفت را هم نمی کردیم. شاید ظهور این همه صنایع نوپا برایمان غیر قابل تصور بود. همه ما به این دنیای پر سرعت عادت کرده ایم ولی یاد آوری گذشته ای نه چندان دور می تواند ما را از این همه پیشرفت شگفت زده نماید. دوران خیلی چیزها مدت زمان کوتاهی تمام شد. شاید کودکانمان هیچ گاه باور نکنند زمانی بود که برای یک زنگ زدن معمولی باید مسافتی را طی می کردیم تا بتوانیم چند ثانیه با آنکه دوست داریم صحبت کنیم. اینکه آینده چه می شود و آیندگان چه تصوری از ما خواهند داشت را باید در گذر زمان مشاهده کنیم. ما هم مثل شما منتظریم. منتظریم تا این نمایش دلچسب پیشرفت را تا انتها تماشا کنیم و البته سهممان را در این پیشرفت معین نماییم. بدون شک زور تکنولوژی آنچنان زیاد است که اگر سهمی را برای خود در این مسیر تعریف نکنیم آنچنان ما را دنبال خود خواهد کشاند که هیچ نخواهیم دانست به کدامین طرف هدایت می شویم.داستان شروع فروشگاه هشت ایران

در گذرگاه عبور از سنت به سوی مدرنتیه ایده راه اندازی یک فروشگاه آنلاین توسط تیم هشت ایران سرانجام در سال 99 با مرکزیت شهرستان تبریز به مرحله اجرا در آمد. در ابتدای فعالیت، سیاست فروش گسترده در همه زمینه ها سرلوحه تیم پشتیبانی فروشگاه هشت ایران قرار گرفت. به خاطر سیاست تعاملی فروشگاه هشت ایران با خریداران قصد داشتیم تا بهترین ها را برای هم وطنان عزیزمان فراهم نماییم. پس از یک سال تجربه موفق در زمینه فروش آنلاین ایده فروش تخصصی را میتوان نقطه عطفی در سیاست گذاری های این مجموعه دانست. در دنیای کسب و کار آنلاین که پر از تغییر و تحول می باشد معتقدیم آنهایی که ماهیت خود را بر اساس تخصص بنا کرده اند می مانند و دیگران محکوم به شکست خواهند بود. از بین تمام دسته بندی های موجود که می توانست در لیست فروش مجموعه قرار بگیرد زمینه فروش تخصصی لوازم خانگی را به صورت کاملا تخصصی در فروشگاه هشت ایران فراهم نمودیم. تمام زیرساخت ها را آماده نمودیم تا به عنوان یک فروشگاه تخصصی در زمینه فروش لوازم خانگی ایرانی و لوازم خانگی خارجی پاسخگوی تمام نیازهای هم وطنان عزیزمان باشیم. با گسترش فعالیت ها و مشخص شدن سیاست کلی فروشگاه هشت ایران، دفتر مرکزی را از تبریز به تهران انتقال دادیم و شهرستان تبریز را به عنوان تیم پشتیبانی در نظر گرفته ایم. سیاست کلی خود را بر اساس حمایت از تولید داخلی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان بنا نهادیم و در این راستا سعی می کنیم تا با تعاملی سازنده یک حس خوب را به هم وطنان عزیزمان منتقل نماییم.چرا فروشگاه آنلاین هشت ایران ؟

انتظاری که شما از فروشگاه های اینترنتی دارید را با تمام وجودمان احساس کرده ایم و تک تک آنها را برای خودمان تعریف کرده ایم و برای هر کدام برنامه و طرحی نو چیده ایم.

مشاوره رایگان 

علاوه بر فروش تخصصی، رسالت دیگری را نیز بر خود تعریف کرده ایم تا بتوانیم برخی از دغدغه های اصلی مشتریان را پاسخگو باشیم. مشاوره تخصصی در زمینه خرید لوازم خانگی از جمله آن خدماتی است که به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد. تیم پشتیبانی فروشگاه هشت ایران بهترین مشاور شما در زمینه خرید لوازم خانگی می باشد. این خدمت رایگان از فروشگاه هشت ایران باعث می شود تا با دیدی باز بتوانید در این صنعت پر از تنوع  انتخابی درست داشته باشید.

هشت پک هشت ایران

برای خرید جهیزیه عروس روی هشت ایران حساب کنید. به پشتوانه تجربه ای که در این مدت اندوخته ایم بهترین ها را در هشت پک برایتان تهیه نموده ایم تا بدون هیچ دغدغه ای بتوانید خریدی مطمئن را از هشت ایران تجربه نمایید.

پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته هشا ایران

خرید شما از فروشگاه هشت ایران آغازی است بر تعهدی که ما نسبت به مشتریان خود داریم. ما 24 ساعته نسبت به آنچه تعهد داده ایم پاسخگو هستیم. هر کالایی که در فروشگاه هشت ایران به فروش می رسد یا دارای گارانتی شرکتی هستند و یا دارای ضمانت اصالت و سلامت کالا می باشند. به راحتی و با خیال راحت از هشت ایران خرید کنید. 

 تماس با هشت ایران

سیستم پرداخت در محل

جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی، سیستم پرداخت در محل فروشگاه هشت ایران هم اکنون برای شهرهای تهران و تبریز فعال می باشد. در تلاش هستیم این امکان را برای تمام شهرهای ایران در آینده ای نزدیک فراهم نماییم.

سیاست قیمت گذاری

در زمینه قیمت گذاری سعی کردیم با حذف واسطه ها بهترین قیمت را برای انواع وسایل آشپزخانه   ، دکوراسیون منزل ، وسایل سرمایش و گرمایشی و انواع یخچال فریزر   ، لوازم صوتی تصویری   را برای محصولاتمان ارائه نماییم.

امید است بتوانیم در این مسیری که شروع کرده ایم بتوانیم با تکیه بر تخصص بهترین ها را برایتان فراهم آوریم و میزبان خوبی برای شما در فروشگاه اینترنتی هشت ایران باشیم.